Home Zanimljivosti PPD Zagreb dobio moćni Vardar

PPD Zagreb dobio moćni Vardar

by Agencije

[vc_row][vc_column width=”1/3″]Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 6. kola regionalne SEHA lige u dvorani Sutinska vrela svladali prvaka Vardar sa 26-23 (14-14).[/vc_column][vc_column width=”2/3″]Tijekom prvog poluvremena niti jedan sastav nije uspio stvoriti prednost veću od dva gola razlike, da bi u nastavku igrači hrvatskog prvaka postigli prva dva pogotka i sve do posljednje tri minute imali gol do dva prednosti. Kada je Qerimi u 58. minuti pogodio za 24-21 praktički je osigurao pobjedu Zagrebu.[/vc_column][/vc_row]

Zlatko Horvat je sa šest golova bio najefikasniji u sastavu PPD Zagreba, po četiri su dodali Ivan Sršen i David Mandić, dok je Dainis Kristopans sa četiri pogotka predvodio Vardar.Nakon šest odigranih susreta i PPD Zagreb i Vardar imaju po 15 bodova te se nalaze na vrhu ljestvice.